iZaZ - internetové správy Zas a Znova
  • Domov
  • Kategórie
    • Správy
    • Šport
    • Ekonomika
    • Zaujímavosti
    • Veda a technika
    • Vtipy
    • Zdravie
    • Kultúra
    • Slovensko
    • Energetika
  • Preskúmaj
    • Teraz trendy
    • Vybrané
    • Populárne
  • Inde
    • Facebook
  • Prihlásenie
  • Registrácia

Čierne okresy na Slovensku od pondelka opäť pribudli, bordových je 19 a červené ostali už len dva „ostrovčeky“

November 16, 2021

Správy

22.11.2021 (Webnoviny.sk) - Situácia na Slovensku v súvislosti s koronavírusom sa COVID automat od pondelka 22. novembra opäť pridal čierne okresy (tretí stupeň ohrozenia). Kým v minulom týždni sme ich mali 52, v tomto ich je už 54.



Bordové okresy (druhý stupeň ohrozenia) zostali na rovnakom počte ako v predchádzajúcom týždni a červené okresy (prvý stupeň ohrozenia) už sú len všetky bratislavské (Bratislava I.-V) a Dunajská Streda. Do nedele 21. novembra boli v tejto farbe aj Komárno a Šaľa.

COVID automat – farby okresov podľa epidemickej situácie



od 22. do 28. novembra

Čierne okresy na Slovensku (54) – tretí stupeň ohrozenia



Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Košice I.-IV., Košice-okolie, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Senica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom a Zvolen

Bordové okresy na Slovensku (19) – druhý stupeň ohrozenia



Dolný Kubín, Galanta, Komárno, Malacky, Myjava, Námestovo, Nitra, Pezinok, Prešov, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Skalica, Trenčín, Trnava, Žilina a Zlaté Moravce

Červené okresy na Slovensku (6) – prvý stupeň ohrozenia



Bratislava I.-V., Dunajská Streda





 
Viac k témam: Bezpečnostné opatrenia, COVID automat, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk - Čierne okresy na Slovensku od pondelka opäť pribudli, bordových je 19 a červené ostali už len dva „ostrovčeky“ © SITA Všetky práva vyhradené.

  Facebook Nasl.     Pred.

Čierne okresy na Slovensku od pondelka opäť pribudli, bordových je 19 a červené ostali už len dva „ostrovčeky“
  Facebook

Zdroj

Pridal

IZaZ

IZaZ

Komentáre


Viac z iZaz-u

Situácia v školách je veľmi vážna, tvrdí Šipoš. O ich plošnom zatvorení rozhodne koaličná rada

Situácia v školách je veľmi vážna,...

Medzi Sulíkom a Matovičom ide o demonštratívnu paľbu, hodnotí politilóg prestrelky v koalícii

Medzi Sulíkom a Matovičom ide o demon�...

© 2026 iZaZ - internetové správy Zas a Znova Cookies | RSS Feeds | Kontakt
Tieto stránky môžu používať súbory cookies pre uchovanie individuálnych používateľských preferencií a nastavení, či pre štatistické účely. Zotrvaním na stránke súhlasíte s použitím cookies.